na mikołaja

Co roku dzieci niecierpliwie czekają na przybycie Świętego Mikołaja. Wizyta Mikołaja jest szczególnym wydarzeniem. Chcąc umilić ten czas proponujemy kilka wariantów spotkania z naszym okrąglutkim świętym.

DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

PAKIET PODSTAWOWY obejmuje :

przybycie Mikołaja i gadającej choinki oraz 20 minutową autorską bajkę ” O FABRYCE NA BIEGUNIE”, a także rozdanie przygotowanych przez Państwa prezentów. Czas wizyty do 1 godziny (w zależności od liczby dzieci).

KOSZT: 400 PLN brutto z dojazdem.

 

PAKIET ROZSZERZONY obejmuje :

przybycie  Mikołaja i gadającej choinki oraz 20 minutową autorską bajkę ” O FABRYCE NA BIEGUNIE”,  rozdanie przygotowanych przez Państwa prezentów, jak również zwierzaki z baloników dla każdego dziecka na imprezie. Czas wizyty ok. 1 godziny (w zależności od liczby dzieci).

KOSZT: 450 PLN brutto z dojazdem.

 

PAKIET DUŻY obejmuje :

przybycie  Mikołaja i gadającej choinki oraz 20 minutową autorską bajkę ” O FABRYCE NA BIEGUNIE”, rozdanie przygotowanych przez Państwa prezentów, zwierzaki z baloników dla każdego dziecka na imprezie a także poczęstunek watą cukrową LUB popcornem dla wszystkich.

Czas wizyty 1,5- 2 godzin (w zależności od liczby dzieci).

KOSZT: 600 PLN brutto z dojazdem.

INFORMACJE DODATKOWE

1. Pakiety zawierają cenę dojazdu do Klienta na terenie woj. śląskiego i opolskiego (do wysokości Opola od strony Katowic).

2. Liczba dzieci nie ma dla nas znaczenia.

3. Na wszystkie wizyty w domach kultury i firmach zawieramy umowy.

4. Cena nie zawiera dekoracji ani nagłośnienia na przybycie Mikołaja.